svg

Hayalinizi inşa ediyoruz!

  Hakkımızda

  2010 Yılından beri yaklaşık 12 yıldır bulunduğumuz bölgenin ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermekteyiz. En genel tanımı ile peyzaj alanında daha özelinde ise bitkilendirme . çiçekçilik, ağaç ve meyve fidanlarıyla; aynı zamanda bulunduğumuz bölgenin başlıca geçim kaynağı fındığın hem fidan satışını yapıyor, hem de fındık bahçesi kuruyor ve çevre bölgelere kadar ihracını yapıyoruz. Hizmet anlayışımızı temelinde dürüstlük ve kaliteli ticareti oturtarak müşteri memnuniyetini hedef alıyoruz. Sadece ürün ve hizmet satışı yapmıyor, takibini ciddiyetle yapıyor ve teknik desteğimizi eksiksiz yerine getiriyoruz.

  Neden Biz?

  Sakarya’nın Kocaali ilçesinde başlayan hikayemizi 2020 yılında bölgemizin en büyük ilçelerinden Karasu’ya da taşımış ve burada da hizmete başlamış bulunmaktayız. Değişen ve gelişen dünya düzeninde bizde ürün ve hizmet çeşitliliğimizi artırıyor ve daha geniş bölgelere ulaşmayı hedefliyoruz.

  En kısa zamanda sizleri fidanlıklarımıza bekliyor, ürünlerimizi görmenizi , bahçelerinizin tasarımları ile ilgili fikirlerimizi duymanızı ve nihayetinde sizlerle tanışmak istiyoruz…   

  Müşteri Odaklıyız

  Yaklaşımımız, eldeki zorluğun ölçeği veya karmaşıklığı ne olursa olsun, müşterilerin ihtiyaçlarını tam olarak anlamaya ve sözlerimizi yerine getirmeye olan sarsılmaz bir odaklanma ile yönlendirilir. Müşterilerimizle işbirliği içinde çalışarak, gerekli zaman, maliyet, kalite, güvenlik ve sürdürülebilirlik sonuçlarını elde etmek için en iyi uzmanlığın ve kaynakların kullanılmasını sağlayarak, konseptten projenin her aşamasına kadar özel ekipler ve çözümler geliştiriyoruz.

  Yenilik

  Bir şirket olarak, yeniliği değişim için olumlu bir güç olarak kullanma konusunda tutkuluyuz. Bu zihniyeti, operasyonlarımızın ve proje teslimimizin her unsuruna kültürel olarak aşılıyoruz.

  Bizi Tanıyın

  Şirketimiz

  Bu zamana kadar yapmış olduğumuz projeler, mutlu müşterilerimiz ve sizlere neler vaadettiğimizi görebilirsiniz. Her zaman A kalite iş ve mükemmel bir çevre için biz buradayız.

  Türkiye'nin lider peyzaj firması

  12yıllık tecrübe
  Merhaba...Size nasıl yardımcı olabiliriz?